Prázdninový provoz pokladny od 1.7. do 14.8.

Po–Pá: 9:00–13:30, 14:00–17:00

Vážení přátelé, připravili jsme pro Vás další muzikálový kvíz o 12 vstupenek!

V novém muzikálovém kvízu soutěžíme o 6x 2 vstupenky na libovolnou inscenaci Hudebního divadla Karlín v sezóně 2011/2012. Navštivte Facebook Hudebního divadla Karlín a zapojte se. Zlomte vaz.

Vaše HDK

NEPŘEHLÉDNĚTE! Last minute! O 25% LEVNĚJŠÍ VSTUPENKY PŘED KAŽDÝM PŘEDSTAVENÍM!

To, po čem mnozí volali, je tady! 2 hodiny před každým představením lze zakoupit zbylé - neprodané vstupenky všech kategorií se slevou 25%!

Tato sleva je nabízena výhradně v pokladně divadla a pouze na představení toho dne!

Slova Tima Rice k divákům a hercům pro zhlédnutí představení Jesus Christ Superstar (6. 4. 2011)

„Děkuji Praho! To je všechno, co umím česky.
Chtěl bych opravdu poděkovat za skvělé představení, skvěle jsem se bavil a byl to nádherný večer. Rád bych poděkoval všem – Egonu Kulhánkovi a jeho týmu za skvělou práci, všem hercům a zpěvákům. Máte skvělou scénu, úžasný light-design, zvuk i orchestr. To všechno je vynikající. A musím poděkovat ještě, protože jste tento večer neslyšeli jediný můj text, Michaelovi Prostějovskému za jeho nádherný překlad do češtiny. On je ten, který mi dává možnost jezdit sem za vámi. Ještě jednou děkuji.“

Muzikál Vražda za oponou (CURTAINS) míří poprvé do Česka!

Muzikál Vražda za oponou (CURTAINS) míří poprvé do Česka! Více zde

Hudební divadlo Karlín, Carmen a Ježíše najdete i na facebooku!

Oficiálním křtem byly do života uvedeny stránky divadla, muzikálů Carmen a Jesus Christ Superstar na facebooku. Mají se čile k světu a do rostoucí rodiny jejich fanoušků se můžete přidat i Vy.

Prohlídky divadla

Pro větší skupiny (nad 20 osob) je na požádání možná prohlídka zákulisí divadla. V případě zájmu kontaktujte vedoucí obchodního oddělení Janu Jašurkovou, tel. 221 868 222, email: jana.jasurkova@hdk.cz

Repertoár


Zprávičky

11.06.  V pátek 10. června večer oslavil "Ježíš" 100.reprízu slavnostním přídavkem (Vzpomínkou), diváckými "standing ovation" a dortem (100 malých dortíků složených do číslice 100). Novinkou od září 2011 je, že role Ježíše nebude alternována - vždy bude hrát Kamil Střihavka!!!
07.04.  Včerejší představení "Ježíše" navštívil Sir Timothy, občanským jménemTim Rice, autor libreta a textů tohoto muzikálu! Současným provedením byl unešen a po přestavení se setkal s herci i tvůrci. Dnes ráno pak odletěl zpět do Londýna.
27.03.  Jedna z nominací na Ceny Thálie 2010 proměněna! Vítěznou "vázu" v ženské části kategorie opereta a muzikál si odnesla Dasha za roli Máří v Jesus Christ Superstar! Gratulujeme!
25.02.  Nepřehlédněte! Na web byla umístěna videoukázka z muzikálu Jesus Christ Superstar!
16.02.  Byly vyhlášeny nominace na Ceny Thálie za rok 2010. Jesus Christ Superstar má hned tři! V širší nominaci-Pavel Polák (Pilát) a v užší pak Dasha (Máří) a Kamil Střihavka (Ježíš). Držíme palce ve finále!
13.11.  Obě premiéry rockové opery Jesus Christ Superstar sklidily bouřlivé ovace i závěrečné standing ovation! V tisku se objevují první recenze, nejvyšší ohodnocení 100% uděluje MF DNES!
04.11.  Muzikál Jesus Christ Superstar navštívili první nadšení předpremiéroví diváci. A premiéry jsou za dveřmi - 11. a 12. listopadu!
29.09.  Po skončení představení muzikálu Carmen pokřtila Lucie Bílá spolu s Kamilem Střihavkou a farářem Zbigniewem Czendlikem facebook stránky muzikálů Jesus Christ Superstar a Carmen. Staňte se jejich fanouškem právě teď!
03.08.  Za velkého zájmu médií se v pondělí 2.srpna konala první press show s ukázkami ze zkoušek muzikálu Jesus Christ Superstar. Více v tisku, na muzikálových webech aj.
12.07.  Setkáním realizačního týmu s účinkujícími (vč. marodky: Bára Basiková - zlomená noha, Kamil Střihavka - nachlazení z vodáku) byly zahájeny zkoušky na muzikál Jesus Christ Superstar. Zkoušet se bude až do září denně vyjma nedělí.

Facebook

Nabídka parkování

Ve spolupráci s ÚAN Florenc nabízíme možnost levného parkování pro jednotlivce (osobní automobil) i zájezdy (autobus). Více zde.

Bezbariérový přístup

Snadný přístup do hlediště pro tělesně postižené diváky. Více zde.

Přihlášení k odběru novinek

Chcete pravidelně dostávat informace o dění v divadle na Váš email? Více zde.